Hitrádio City vás zve na komedii Alibi na klíč

V soutěži Hlavou proti Ivě tento týden hrajeme o balík cen k filmu Alibi na klíč, ve kterém jsou dva lístky na exkluzivní projekci filmu pouze pro posluchače Hitrádia City, která proběhne 23. října v Kině 23 ve Francouzském instututu v Praze, ve Štěpánské ulici 35 a špionážní vychytávky jako hodinky s kamerou WW134, test nevěry s UV lampou SemenSPY Deluxe, soupravu pro kriminalistické testy s UV práškem od SpyShop a 3x BluRay s filmy 50 odstínů šedi, Dámská jízda, Dítě Bridget Jones.
Soutěžíme každé všední den v Dobré ráno, Praho okolo 8:30. Registrujte se na výzvu v ranním vysílání SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka.
A pozor, dvě vstupenky na projekci filmu vyhraje každý den i dalších 14 posluchačů, kteří se do soutěže registrují SMSkou.

Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá… a třetí… a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi.

Rychlý kontakt

Chcete nás jednoduše kontaktovat? Napište.