Hledáme 12. člena pro Vltava run

Už potřetí poběží tým Hitrádia City Vltava run, štafetový závod dlouhý 360 km, který vede od samotných pramenů Vltavy až do Prahy. Celý víkend 12. a 13. května se budou dvanáctičlenné týmy snažit urazit vzdálenost v co nejkratším čase. Čekají je dva dny a jedna noc v plném nasazení, pot, slzy a spousta nádherných zážitků. Na každého člena týmu připadá 3 × 10 km, plus mínus, jednotlivé úseky nejsou stejné. Chcete být u toho?

Tým Hitrádia City pod vedením kapitána Petra Slívy čítá v tuto chvíli jedenáct členů, dvanácté místo jsme rezervovali pro někoho z vás, posluchačů a posluchaček. Chcete zažít víkend, na který nezapomenete? Tak čtěte dál, nejdřív ale zodpovězte následující otázky:

  • Aktivně běháte?
  • Zúčastnili jste se někdy nějakého závodu?
  • Jste schopni uběhnout 10 km s 250metrovým převýšením pod hodinu a třikrát za sebou s několikahodinovou pauzou?
  • Dovolí vám to váš zdravotní stav?

Ano? No tak hurá, to jste naši. Pak pište na adresu našeho kapitána sliva@hitradiocity.cz a do emailu nezapomeňte připsat: jméno, věk, čas na desítku, které závody jste kdy běželi plus váš zdravotní stav.

Petr ve středu odpoledne ve vysílání vybere posledního člena týmu Hitradia City, který se v květnu zúčastní Vltava runu.

A pro inspiraci si můžete prohlédnout několik fotek a video z minulého ročníku.