Nová ranní soutěž Radia City Hlavou proti Ivě

První týden nové pravidelné ranní soutěže Radia City Hlavou proti Ivě máme úspěšně za sebou. Čekáme na další z vás, kteří se chtějí poměřit s Ivou Leckou v rychlém a jednoduchém vědomostním kvízu. Pokud jí porazíte, výhra je vaše.

Soutěžící a Iva dostanou dvě vědomostní otázky. Ani jeden z nich netuší, o jaké otázky půjde. Připravuje je náš kvízový mág Vojta Efler :). V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka typu, kdo bude blíže správné odpovědi. Hlavou proti Ivě probíhá každý všední den v Dobré ráno, Praho. Tento týden soutěžíme o poukázky na tělové zábaly Body Wraps jako jsou Slim pro efektivní a rychlé hubnutí,  Anticellulite pro bezbolestné a účinné odstranění celulitidy a zpěvnění vašeho pozadí bez námahy, Sport pro vyrýsování vaší postavy a regeneraci namoženého svalstva a Detox pro posílení vašeho imunitního systému a odstranění škodlivých toxinů z těla.

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání SMSkou ve tvaru  vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777.

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu. Metoda wrapu pochází z Floridy, kde tyto zábaly používají Hollywoodské hvězdy. V USA se metoda wrapu používá více než 20 let. Díky ní se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svého problému. Jeden zábal nemůže fungovat nikdy na všechno, proto společnost Body Wraps jako jediná v České republice nabízí 4 typy Body Wraps, které jsou rozděleny podle problematiky. Každý z wrapů prošel testováním a všechny se ukázaly jako 100% účinné. Body Wraps naleznete již ve 43 salónech po celé ČR. Seznam naleznete na www.bodywraps.cz.

Společnost Body Wraps stále rozšiřuje své řady. Pokud jste kosmetička, masérka či fitness trenérka máte šanci mít v nabídce tuto vyhledávanou proceduru i vy. Podmínky spolupráce naleznete na www.bodywraps.cz