Potěšte svoji lásku valentýnskou kyticí

Čtrnáctého února společně oslavíme svátek zamilovaných. Patříte mezi ně? Doufáme, že ano. Poslouchejte Hitrádio City 93,7 FM i na sv. Valentýna. Jakmile uslyšíte valentýnskou výzvu, volejte naši bezplatnou studiovou linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, vyhráváte valentýnskou kytici od Hitrádia City a Belles Fleurs, kterou hezky zabalíme, doplníme vaším osobním vzkazem a doručíme do rukou vaší lásky ještě tentýž den, tedy na sv.Valentýna.

O Belles Fleurs

Ideálním překvapením svých blízkých, kolegů či známých je poslat kytici na dálku a objednat ji na internetu. Začínali jsme s rozvozem květin pouze po Praze a díky velkému zájmu a rostoucím objednávkám jsme se rozhodli expandovat do celé České republiky. Nyní máte možnost objednat květiny dle svých představ a nechat je zaslat na jakoukoliv adresu v rámci celé ČR.

Rozvoz květin po Praze zajišťujeme již do dvou hodin po Vašem objednání do všech částí Prahy (Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10).Květiny jsou expedovány každý den od pondělí do neděle od 7:30 do 24:00. Cena od 149 korun.
Dodání květin po celé ČR garantujeme od úterý do pátku od 8:00 do 18:00. Cena od 249 korun. Dneska si květinu objednáte a zítra ji obdarovaná osoba obdrží. Rozvážíme kytice ve vodním balení vázané přímo u nás. Vždy expedujeme to, co si objednáte.

Rychlý kontakt

Chcete nás jednoduše kontaktovat? Napište.