Přijďte si užít Den rodiny do Grébovky, čeká vás skvělá zábava i relax

Ještě nemáte plán na sobotu 19. května? Dorazte do Grébovky na Den rodiny. Čeká vás tam spousta zábavy, hudby, skvělé jídlo, relax… A možná přijde i kouzelník.

Den rodiny bude letos ještě úžasnější, zábavnější a větší než loni. Takže pokud chcete se svými nejbližšími prožít nezapomenutelnou rodinnou sobotu, neměli byste tam chybět. Start je v 10 hodin a vstup je zdarma.

Na své si přijdou děti i dospělí. Zatímco ti nejmenší se zabaví u stavění Lega, přírodovědných pokusů nebo jízdě na ponících, na dámy čeká líčení nebo masáže. Pro sportovce bude připravené nafukovací fotbalové hřiště i hodiny jógy. Samozřejmostí je také sportovní okruh, na kterém se potkáte s finalistkami České Miss.

Těšit se můžete taky na spoustu stánků s dobrým jídlem a co víc – díky spolupráci s ChefParade proběhnou i kurzy vaření pro děti.

O hudbu se postará Adam Mišík, Josef Vágner, Michaela Nosková, Petr Kutheil, ABBA CZ, skupina Myš maš, dětský sbor Coro Piccolo a další. Dorazí i kouzelník Pavel Kožíšek a komik Václav Upír Krejčí. Zkrátka nudit se rozhodně nebudete :-)