Jsme součástí úspěšné rodiny Hitrádií

Každý potřebuje ke svému životu přátele a hlavně rodinu. Nikdo nechce být sám a čím větší rodina, tím více radosti. Společně s vámi se stáváme součástí úspěšné a velké rodiny Hitrádií. Nyní jsme Hitrádio City 93,7 FM. Jsme to pořád my, naše srdce hraje pořád pro vás a pro Prahu, teď ještě silněji.

Jsme společně již 24 let a budeme i nadále. Vždy jsme byli a budeme vaším metropolitním hudebním rádiem. I jako Hitrádio City 93,7 FM vám přinášíme více hudby a méně slov, nejnovější zprávy z Prahy, nejrychlejší dopravní informace z metropole a oblíbené pořady jako Dobré ráno, Praho s Ivou Leckou a Vojtou Eflerem, Tajemný rok s Lukášem Bárczayem, City live, Devadesátku, Milénium, Zónu lásky a další.

Pod vlajkou Hitrádia City 93.7 FM vysíláme od 1. května 2017. Celý květen hrajeme hru “Poslouchám Hitrádio City”, díky které můžete vyhrát několikrát denně 3.000 Kč. Více informaci najdete ZDE.

Rodinu Hitrádií tvoří Hitrádio City 93,7 FM (Praha), Hitrádio Vysočina, Hitrádio Orion (Severní Morava), Hitrádio Orion (Olomouc a Valašsko), Hitrádio FM Plus, Hitrádio Faktor, Hitrádio Magic, Hitrádio City (Brno), Hitrádio FM (Most/Labe), Hitrádio FM Crystal, Hitrádio FM Liberec, Hitrádio Dragon.

1044 tis.
Týdenní poslechovost
571 tis.
Denní poslechovost
7 %
Podíl na trhu