Vyhrajte za tři slova tři tisíce korun

Hra “Poslouchám Hitrádio City” nás baví stejně jako vás, proto ji hrajeme i v  červnu. „Poslouchám Hitrádio City“ –  je věta, která se může vyplatit i vám. Vyhrajete za ni 3.000 Kč, které vám ještě v den výhry náš nový Hitrádio City team přiveze domů, do práce, kam budete chtít.

Poslouchejte Hitrádio City 93,7 FM i v průběhu června. Každý všední den moderátoři několikrát denně představí “hit dne”. Jakmile ho uslyšíte ve vysílání Hitrádia City 93,7 FM, volejte 246 046 246. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, jste blízko k výhře. Stačí už jen říct 3 slova “Poslouchám Hitrádio City” a 3 tisíce s dovozem až k vám jsou vaše. Poslouchám Hitrádio City hrajeme vždy ve všední dny a to hned několikrát denně.
Podrobná pravidla najdete ZDE.

3 .000 Kč můžete navíc vyhrávat i na našem Facebooku. Stačí, když do komentářů postu s výzvou napíšete větu, která se vyplatí: Poslouchám Hitrádio City. Soutěž můžeme stopnout kdykoliv, nejpozději však v 17:00. 3.000,-Kč vyhraje ten, jehož komentář bude v okamžiku ukončení hry posledním. I výherci hry na Facebooku přiveze jeho výhru Hitrádio City team, kam bude chtít.