Věta “Poslouchám Hitrádio City” se vám vyplatí

Vyhrajte za 3 slova 3 tisíce. “Poslouchám Hitrádio City” – to je věta, která se vám vyplatí. Vyhrajete za ni 3.000 Kč, které vám ještě v den výhry náš nový Hitrádio Toyota team přiveze domů, do práce, kam budete chtít.

Poslouchejte Hitrádio City 93,7 FM i v průběhu května. Každý všední den moderátoři několikrát denně představí “hit dne”. Jakmile uslyšíte hit dne ve vysílání Hitrádia City 93,7 FM, volejte 246 046 246. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, jste blízko k výhře. Stačí už jen říct 3 slova “Poslouchám Hitrádio City” a 3 tisíce s dovozem až k vám jsou vaše. Poslouchám Hitrádio City hrajeme vždy ve všední dny a to hned několikrát denně.
Podrobná pravidla najdete ZDE.

Od 1. května jsme Hitrádio City 93,7 FM. Jsme to pořád my, naše srdce hraje pořád pro vás a pro Prahu, teď ještě silněji. Vždy jsme byli a budeme vaším metropolitním hudebním rádiem. I jako Hitrádio City 93,7 FM vám přinášíme více hudby a méně slov, nejnovější zprávy z Prahy, nejrychlejší dopravní informace z metropole a oblíbené pořady jako Dobré ráno, Praho s Ivou Leckou a Vojtou Eflerem, Tajemný rok s Lukášem Bárczayem, City live, Devadesátku, Milénium, Zónu lásky a další.