Vyhrajte posezení v restauracích, kde si pochutnal Jagger i Clinton

V Dobré ráno, Praho! budeme tento týden soutěžit o skvělé ceny. Na své si přijdou milovníci dobrého jídla. Výherce čeká posezení ve vyhlášených restauracích ze skupiny Kampa Group, ve kterých už si pochutnala řada světových hvězd v čele s Brucem Willisem, Arnoldem Schwarzeneggerem, Mickem Jaggerem, Brucem Springsteenem nebo Billem Clintonem.

Klání Hlavou proti Ivě jede dál. Tentokrát soutěžíme s Kauflandem a každého výherce čeká 3 000 Kč voucher na konzumaci v restauracích Kampa Group. Jde o luxusní restaurace Kampa Park a Hergetova Cihelna se známým českým šéfkuchařem Markem Raditschem, kterého jste mohli vidět jako porotce v televizní soutěži amatérských kuchařů MasterChef.

Jak se přihlásit do soutěže?

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání Dobré ráno, Praho! SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu vždycky připraví dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každý všední den ráno mezi 6. a 9. hodinou.

A pokud nevyhrajete, nezoufejte. Když už vám neuvaří slavný šéfkuchař, zkuste se v něj proměnit vy. V Kauflandu teď můžete v rámci věrnostního programu získat designové nádobí Delimano Stone Legend, které doporučuje právě Marek Raditsch. A to se slevou až 60 %. Čas máte do 20. 6. Víc informací už najdete na webu Kauflandu.