Zažijte netradiční hudební City piknik v pražském parku

Zpříjemněte si společně s námi léto v metropoli na čtyřech unikátních akcích v pražských parcích. Připravili jsme pro vás City pikniky – hudební pikniky Hitrádia City a DámeJídlo, na které vás zve i hlavní město Praha. Těšte se na vystoupení umělců, které znáte z vysílání Hitrádia City, kvalitní gastronomii a moderátory Ivu Leckou a Vojtu Eflera z Dobrého rána, Praho.

Kde a kdy že se na pikniky můžete těšit a kdo vám tam zahraje?

Grébovka

Kdy:  2.8.2017, 15 – 19
Kde: Park Grébovka
Kdo: Poetika, Xindl X

Parukářka

Kdy:  9.8.2017, 15 – 19
Kde: Vrch Svatého Kříže, Parukářka
Kdo: Mirai, Slza

Riegrovy sady

Kdy:  16.8.2017, 15 – 19
Kde: Riegrovy sady
Kdo: Jakub Ondra, Nebe

Vítkov

Kdy:  23.8.2017, 15 – 19
Kde: Park na Vítkově
Kdo: Debbi, Hodiny

DámeJídlo je vždy po ruce díky aplikaci. Jídlo si lze objednat jen na pár kliknutí. Díky nové funkci “Pick-up point”, kterou budete moci vyzkoušet na City pikniku, je možné si jídlo nechat dovézt například do parku nebo na místa, kde to nečekáte. Pick-up pointy ve vašem okolí najdete jednoduše na mapě v aplikaci. Jídlo zaplatíte v aplikaci (hotově nebo kartou), Pick-up point uložíte do mapy a až se bude kurýr blížit, zavolá vám a jídlo si od něj vyzvednete na daném místě (Pick-up pointu). Pokud využijete na City pikniku službu Pick-up pointu, dostanete od DámeJídlo stylovou piknikovou deku. Ve vysílání Hitrádia City budeme vždy před každým City piknikem soutěžit o vouchery na jednorázové objednávky u DámeJídlo.

“Pick-up point” můžete vyzkoušet i zdarma, a to díky soutěži, ve které budeme hrát o vouchery v hodnotě 500 Kč. Jakmile v termínu od 5.  do 9. srpna uslyšíte ve vysílání Hitrádia City song od  Mirai – Když nemůžeš, tak přidej, volejte naší novou bezplatnou studiovou linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, voucher je váš. Vouchery výhercům předáme přímo v místě City pikniku a slouží k objednávce v rámci “Pick-up pointu”.

Na City pikniku v Riegrových sadech, který proběhne již tuto středu 16. srpna od 15 do 19hod, si můžete prohlédnout i nové vozy Renault MEGANE a SCENIC od TUkas ČSAO a také si zasoutěžit o zapůjčení vozu s plnou nádrží na víkend.