AVON pochod odložen na podzim, City bude při tom

Už podvacáté vyrazí letos do ulic Prahy AVON pochod proti rakovině prsu. A opět jej Hitrádio City doprovodí jako jeho oficiální, a hlavně hrdý partner.

Průvod, který měl původně projít ulicemi hlavního města na začátku léta, se kvůli koronaviru přesouvá na podzim. Také letos chce opět upozornit na nebezpečí rakoviny prsu, která v naší společnosti postihuje čím dál víc žen, ale i mužů. Na projekty podporující boj proti rakovině prsu se díky vám daří vybrat ročně několik milionů korun.

Chcete být součástí toho krásného okamžiku? Vyrazit ze Staroměstského náměstí na trasu s tisícovkami dalších lidí? Tak si prostě kupte originální tričko akce! I letos je právě ono jedinou vstupenkou na akci.

Každý rok připravují organizátoři kolekci charitativních triček na podporu boje za zdravá prsa pro Českou a Slovenskou republiku v určitém objemu, který pravidelně nepatrně navyšují. V letošním roce přidali podle návrhu Lucky a Nicole z A Cup of Style navíc ještě módní šátek, který se líbil tak, že se vyprodal prakticky během první kampaně prodeje triček!

Získat tričko můžete pohodlně přímo z vašeho křesla na www.zdravaprsa.cz.

Užijete si a zároveň tak podpoříte dobrou věc. Nákupem růžových triček účastníci přispívají na prevenci, projekty pro pacientky a vyhodnocování screeningových dat. Podle organizátorů akce rakovinou prsu onemocní každá osmá žena. Ročně přibývá kolem 6000 žen s touto diagnózou, v Česku jich žije asi 50.000.

Děkujeme všem, co se rozhodnou pomoci.

Vaše Hitrádio City. Rádio, které má srdce.