Charismatická rebelka Avril Lavigne je zpátky!

Kanadská zpěvačka Avril Lavigne se vrací po asi nejtěžším období svého života. Těžká nemoc ji připoutala na lůžko, znemožnila jí pracovat a rozvedla se s Chadem Kroegerem z kapely Nickelback. Teď se ale vrací na scénu. Svým fanouškům to oznámila prostřednictvím emotivního dopisu, který zveřejnila na svých stránkách.

Jsem šťastná, že mohu konečně ohlásit můj první singl z nového alba po pěti letech. Strávila jsem tu dobu doma a bojovala s lymfatickou boreliózou. Byly to nejhorší roky mého života, kdy jsem prošla fyzickými i emocionálními souboji. Psala jsem písně v posteli a na gauči. Slova a texty, které jsou díky mé zkušenosti tak pravdivé, ze mě bez námahy vycházely. Má hudba pomohla udržet se naživu.

Singl vychází 19. září a následovat bude i kompletní šestá řadová deska, jejíž datum vydání ještě zpěvačka neprozradila. Pochlubila se ale s tím, že by ráda vyjela na turné. Zatím poslední koncertní šňůru absolvovala před čtyřmi lety a jejím posledním vystoupením vůbec tak zůstává show v japonském Sapporu 19. srpna 2014.

Držíme palce, ať se k Avril štěstí zase vrátí!

Avril Lavigne - I'm With You (Video)