Chris Martin slavil 42. narozeniny. Víme, koho pozval!

Oslavenec, frontman Coldplay, pozval hosty do svého domu v Malibu v Kalifornii, a šlo o vybranou společnost. Párty se o víkendu zúčastnila třeba Julie Roberts, Sean Penn i Chrisova bývalá manželka Gwyneth Paltrow. Nechyběla ani herecká veteránka Melanie Griffith, matka Chrisovy přítelkyně Dakoty Johnson.

Ty tam jsou zlé doby, kdy se slavný pár rozešel a nemohli se navzájem ani cítit.  Ze vzájemného respektu teď profitují hlavně jejich šťastné děti. Právě Apple a Moses komentovali společnou narozeninovou fotku s neskrývaným štěstím: “Nejlepší rodiče na zemi!” Zpěvák se loni dokonce připojil k herečce a jejímu novému manželovi (TV producer Brad Falchuk) na jejich svatební cestě na Maledivách, kde s nimi pobývali také děti.

Coldplay - A Sky Full Of Stars (Official Video)

Zpěvák, kytarista, klavírista, písničkář a spoluzakladatel britské skupiny Coldplay, vlastním jménem Christopher Anthony John Martin,  se narodil 2. března 1977 v Anglii,  poblíž Exeteru v Devonu. Nejprve odešel studovat  Universitu College London, kde roku 1996 společně s muzikantem Jonnym Bucklandem založil rockovou skupinu Pectoralz (v roce 1998 přejmenovanou na Coldplay).

Martin – společně s ostatními členy Coldplay – dosáhl celosvětové slávy vydáním v roce 2000 kapelového singlu Yellow, písně, jež kapele také získala jejich první Grammy Award nominaci v kategorii Nejlepší Rocková Píseň (Best Rock Song). Skupina také získala uznání od kritiků a několik ocenění pro jejich následná alba, zahrnujíc A Rush of Blood to the Head a Viva la Vida. Pro obě získali Grammy Award a Brit Award pro A Rush of Blood to the Head. Skupina prodala více než 80 milionů desek po celém světě, což ji udělalo jednou ze světově nejvýdělečnější skupinou vůbec.