Chyťte nás za srdce a vyhrajte kytku, kterou za vás i doručíme

Na jaře všechno kvete. Kvete i pražské srdce…srdce, které hraje. Tak nás za něj chyťte a vyhrajte nádhernou jarní kytku ve tvaru srdce pro vaši milou, milého nebo jen tak…..Kytku dovezeme, kam budete chtít. Srdce Hitrádia City zatepe několikrát během dne.

Poslouchejte Hitrádio City i celý duben a až uslyšíte naše srdce, které bude tepat v písničkách, volejte bezplatnou studiovou linku 800937937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, kytka ve tvaru srdce je vaše. Součástí výhry je i doručení kytky k vašim rukám nebo k rukám a na místo, na kterém se společně domluvíme. A pozor, celé to můžeme ještě povýšit tím, že vás s tím koho obdarujete, propojíme v živém vysílání Hitrádia City a vy mu tak budete moc sdělit svůj osobní vzkaz, který určitě potěší.

Jsme pražské srdce…srdce, které hraje. Tak nás za něj chyťte a odměna vás nemine. Poslouchejte pozorně, protože ve vysílání uslyšíte i nápovědy, které vás přiblíží k výhře. Vyplatí se i koukat na náš Facebooku a Instagram, kde budeme každý den zveřejňovat další nápovědy. Ale pozor, tu úplně nejlepší nápovědu můžete získat prostřednictvím našeho nového City newsletteru.

City newsletter

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Nebudeme zbytečně obtěžovat. Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí. Po přihlášení pošleme na vaši e-mailovou adresu první zprávu. Prosíme, potvrďte v ní svou e-mailovou adresu. Tady jsou naše podmínky zpracování osobních údajů.

Jezdit za vámi domů nebo do práce a rozdávat vám radost nás baví, a těšíme se až se zase uvidíme…

Partnerem hry Chyťte nás za srdce je Belles Fleurs – moderní květinářství se 4 pobočkami v Praze a eshopem. Nabízí nejširší sortiment řezaných květin, které dováží přímo z holandské burzy, velký výběr kytic a květinových boxů, které pro vás denně připravují profesionální floristé. Vybírat můžete také mezi hrnkovými rostlinami a ze sortimentu doplňkového prodeje, zejména vín a čokolád. Otevřeno je 365 dní v roce. Květiny objednané na eshopu www.bellesfleurs.cz vám doručí nejen v Praze ale i po celé ČR. V Praze objednávky rozesílají od 7:30 do 24:00 nepřetržitě sedm dní v týdnu. Po celé republice garantuje dodání od úterý do pátku, v rozpětí 8-18h. Nenechte si ujít příležitost obdarovat květinou, na kterou se jen tak nezapomíná.