City live s Ewou Farnou bylo “wánoční”

V letošní­m roce jsme v pořadu City live již hostili Michala Hrůzu, skupinu Chinaski a Slzu. “Wánoční” City Live ozdobila zpěvačka Ewa Farná. Slyšeli jsme skvělé živé verze jejích hitů Boží­ mlejny, Na ostří nože, Boky jako skříň, Leporelo, Bumerang, Všechno nebo nic. Poslední­ City live v roce vyvrcholilo živou verzí­ nejnovějšího hitu Vánoce na míru. Ewa nám prozradila, jaké je to trávit dva roky s kamerou v zádech, jak jí­ šlo porotcování­ v polské verzi Superstar, jak se jí­ pravidelně moderuje v polském rádiu a co si přeje na Vánoce :).

Duety jsou pro City live vždy třešinkou na dortu. Dobré ráno, milá je bezpochyby jedna z nich. Výjimečné spojení dvou výjimečných hlasů Ewy Farné a Davida Stypky.

Poslední dva roky strávila Ewa Farna s kamerou v zádech. Kromě natáčení singlů, porotcování v polské verzi Superstar a spousty jiných aktivit se populární česko-polská zpěvačka připravovala na největší koncert ve své kariéře. U příležitosti oslav desetiletí na české hudební scéně loni v listopadu vystoupila v pražském Fóru Karlín. Kolem této události se také původně mělo točit dějství celého dokumentu. Film Ewa Farna 10: Neznámá známá ale nakonec zpěvačku ukazuje v mnoha dalších polohách. V tomto období se totiž po dlouhých deseti letech nečekaně rozešla se svým managementem a na vlastní nohy se postavila i po stránce vydavatelské, když poslední singly vydala na vlastní značce. Velkou změnou prošel i její osobní život, nedávno svým fanouškům oznámila, že se ze slečny stala vdanou paní. Jak je vidět, nikdo nepíše lepší scénář než život sám. „Dokumentem chci přiblížit lidem, jak vypadá fungování ve světě showbusinessu, jaké emoce vás doprovázejí, když strávíte dospívání před zraky veřejnosti a pod tlakem médií. Ukázat, v čem spočívá práce zpěvačky, a co vše předchází tomu, než vyjdeme na pódium. Lidé si totiž často myslí, že tím končí naše práce, a ptají se mě, co třeba dělám během týdne,“ říká se smíchem zpěvačka. „Ukážu se fanouškům bez make-upu, naštvaná, ve stresu a bezradná, když čtyři měsíce před obrovskou akcí skončím poprvé v životě sama bez managementu. Pak ale také beru kameru domů, ukazuji, kde jsem nejvíc v pohodě a kam patřím. K rozhovoru jsem přesvědčila i rodiče,“ dodává Farná.