City Live: Mirai v Tančícím domě skákali i slavili

Unikátní koncertní série City Live má další pokračování. Po Ewě Farne a Mandrage se v Tančícím domě představili Mirai, kteří potvrdili, že Anděla za Objev roku nezískali jen tak náhodou a že jim to na pódiu zatraceně dobře šlape.

Mirai do Tančícího domu dorazili pár dní po skončení svého klubového turné. Většina zastávek hlásila vyprodáno, stejně jako velké finále v Lucerna Music Baru, na kterém kluci převzali Platinovou desku za debutové album Konnichiwa.

City Live Mirai odstartovali pohodovkou Cesta z města a pokračovali jednou ze svých nejniternějších písní Anděl, jejíž klip věnovali tragicky zesnulé manželce bubeníka Šimona, Denise.

Mezi písničkami zpovídal frontmana kapely moderátor Vojta Efler, kterého znáte z show Dobré ráno, Praho! Řešili spolu policisty toužící po podpisu kapely, divadelní Válku s mloky, japonštinu a taky to, jak by se jednou mohl jmenovat zpěvákův syn.

Zazněly samozřejmě i hity Dítě robotí, Pojď, zapomenem nebo favorit publika Divadlo. V samém závěru koncertu kapela popřála a zazpívala všechno nejlepší malé Terezce. Jedné z největších fanynek Mirai, která ten slavila 7. narozeniny, a do Prahy ji na tajňačku přivezl tým Hitrádia Orion.

Nakonec si Mirai schovali svůj zatím největší hit Když nemůžeš, tak přidej, při kterém si i zaskákali. Ideální tečka za povedeným koncertem.

Terezka a její splněný sen

Pojď, zapomenem

Když nemůžeš, tak přidej

Anděl