City live s Markem Ztraceným z Tančícího domu

Roztančil nás na City pikniku, roztančí nás příští rok na svém životním koncertu v O2 aréně, ale ještě předtím nás opět roztančí v City live z Tančícího domu.

Jestli existuje zaručený recept na boj s podzimními splíny, je to živý koncert. A jestli někdo na české scéně umí dělat  koncerty tak, aby vlaštovky odkládaly odlety do teplých krajin a listí se znova zazelenalo, je to Marek Ztracený. V unikátním projektu City live na Hitrádiu City odstartuje ten nejbarevnější podzim ve středu 25. září.

Král letošní festivalové sezóny Marek Ztracený se stává oficiálním členem vybraného klubu nejlepších českých a slovenských interpretů, kteří pozvání do City live dostali. Z pražského Tančícího domu bude hrát živě  statisícům posluchačů všech Hitrádií. Bude to vlastně jeho první velká generálka na blížící se únorový koncert v pražské O2 Areně. V něm završí jeden z nejúspěšnějších comebacků v historii české populární hudby.

Oblíbený a v českém éteru naprosto ojedinělý pořad Hitrádií City live tak pokračuje ve své  mimořádné nabídce. V minulosti v něm vystupovaly kapely Kryštof, Chinaski, Slza, Mandrage, Divokej Bill a mnoho dalších.

City Live s Markem Ztraceným vysíláme ve středu 25. září v 15:00.

Pozor! City live můžete opět zažít na vlastní kůži, oči a uši. V Dobré ráno, Praho! rozdáváme v týdnu od 16. do 20. září každý den dva exkluzivní vstupy do Tančícího domu. Stačí, když se dovoláte na výzvu Ivy a Vojty jako 1. v pořadí. Naše bezplatné telefonní číslo je 800 937 937. Těšíme se na vás.

Videa z přechozích City live