E-shop je vyprodaný, CD koupíte na recepci rádia

Chtěli jste ho, psali jste si o něj a my ho pro vás máme. Hitrádia vydávájí v předvánočním čase charitativní album Srdce, které hraje. Najdete na něm neúspěšnější hity roku a jeho koupí pomůžete rodinám těžce nemocných dětí. 

Charitativní album Srdce, které hraje, pro vás vydáváme již pošesté. Stejně jako v minulých letech jsme na něj zařadili nejúspěšnější české hity současnosti. Své singly na něj poskytly kapely Mirai, Kryštof, Chinaski, Slza, ale také Marek Ztracený, Xindl X, David Stypka, Ewa Farna a mnozí další.

Nově na našem CD najdete také bonusové hity v exkluzivních aranžích, v nichž zazněly v rámci našeho akustického projektu City live. Zcela mimořádně jsme pro vás na album získali také unikátní skladbu Za 100 let, která se stala neoficiální hymnou oslav výročí 100 let republiky.

Album si můžete koupit za konečnou cenu 99 korun již pouze na recepci Hitrádia City, Korunní 98, ve všedních dnech od 9:00 do 17:00. Eshop je bohužel beznadějně vyprodaný.

Na co půjde výtěžek

Ani tentokrát nepřijde jediná koruna z prodeje nazmar. Díky vám jsme v předchozích letech shromáždili na pomoc potřebným krásných 750 000 korun. A také letos pošleme kompletní výtěžek z prodeje alba tam, kde pomoc velmi potřebují.

V tomto roce jsme se rozhodli podpořit Nadační fond Dům pro Julii, který chce vybudovat v České republice první dětský lůžkový hospic. Ten bude nabízet podporu a poradenství rodinám dětí a mladistvých, kteří trpí těžkým onemocněním

Album Srdce, které hraje – to je ten nejkrásnější hudební dárek k letošním Vánocům.

 1. Kryštof – Zůstaň tu se mnou (Za sny)
 2. Ewa Farna – Vánoce na míru
 3. Mandrage – Motýli
 4. Mirai – Anděl
 5. Chinaski – Potkal jsem tě po letech
 6. Lenny – Hell.o
 7. Slza – Holomráz
 8. Michal Hrůza – Pro Emu
 9. Xindl X – Popelka
 10. David Stypka & Ewa Farna – Dobré ráno, milá
 11. Marek Ztracený – MinuLost
 12. Tomáš Klus – Tichá voda
 13. Debbi – Pull Me Out
 14. David Koller – Chci zas v tobě spát
 15. JELEN – Klidná jako voda
 16. MIG 21 – Hurá
 17. Slza & Celeste Buckingham – Na srdci
 18. Čechomor – Velické zvony

City live

 1. Divokej Bill – Malování
 2. Ewa Farna – Vánoce na míru

Bonus

ZA100let – Za 100 let

Děkujeme tímto všem interpretům, kteří se zařazením své písně bez nároku na honorář připojili k dobré věci. Díky patří i grafickému studiu Stojkov, které rovněž bez nároku na honorář vytvořilo originální obal tohoto alba.