Hitrádio City ladíte i v pražských tunelech

Ze Smíchova až do Holešovic s plným signálem i pod zemí projedou pražští řidiči ve společnosti Hitrádia City. Metropolitní stanice připravila svým posluchačům na vlnách 93,7 FM dárek k 25. narozeninám a je nově slyšet i v Mrázovce a ve Strahovském, Brusnickém, Dejvickém i Bubenečském tunelu.

Jsem rád, že našim milým posluchačům můžeme nabídnout kvalitní a kontinuální poslech stanice při průjezdu metropolí. Nepřijdou tak ani o kousek svých oblíbených pořadů jako je třeba Dobré ráno, Praho, Tajemný rok nebo Zóna lásky a samozřejmě nejnovější dopravní informace z Prahy.

Říká o chystané novince Hitrádia City 93,7 FM Martin Maďarka, pověřený vedením rádia a připomíná dopravní City linku 777 937 777, kam řidiči píší i volají, a sami sebe varují před aktuálním nebezpečím nebo zdržením na silnici.

Celých 9 kilometrů a 9 minut jízdy od Holešovic až na Smíchov, samozřejmě v obou směrech, teď můžou posluchači nerušeně ladit frekvenci 93,7 FM, slibuje technický ředitel stanice David Beck, který v Hitrádiu City rádiu působí už čtvrt století od jeho vzniku v roce 1993:

Hitrádio City 93.7 bylo vždy metropolitním rádiem s vyhlášeným dopravním servisem. Již při otevření Strahovského tunelu v roce 1997 jsme žádali o povolení vysílání, ale technologie tehdy umožňovala šířit vysílání jednoho kmitočtu.