Hrajte s námi a vyrazte do Švýcarska

Švýcarsko patří k aktuálně bezpečným destinacím, co se letní dovolené týká. Neváhejte tedy tuto zemi bez starostí navštívit. Určitě stojí za to.
Švýcarsko je země mimořádně krásná, pestrá a čistá, navíc plná zajímavých míst. Těmi Vás provede unikátní průvodce, kterého najdete v češtině na MojeSvycarsko.com

Na Hitrádiu City soutěžíme každý všední den mezi třetí a šestou hodinou o balíček exkluzivních cen s vůní Švýcarska:

  • Jednodenní jízdenka na Rhétské dráhy
  • Tričko
  • Švýcarskou kšiltovku
  • Nůž Victorinox

Jízdenka na Rhétské dráhy umožňuje cestování všemi vlaky Rhétské dráhy bez omezení, po dobu jednoho kalendářního dne. Před prvním nástupem do vlaku je pouze nutné označit jízdenku na nádraží ve validátoru nebo na přepážce. Jízdenka platí do 31. 12. 2021 a není napsaná na jméno. S jízdenkou je tak možné projet například UNESCO železnici Albula a Bernina, legendární kruhový viadukt u Brusia, fotogenický viadkut Landwasser, spirálovité tunely na trati Albula a další železniční perličky. S jízdenkou můžete navštívit například region Davos Klosters, ledovec Diavolezza, městečko Scuol a další půvabná místa v Graubündenu. Jízdenka je také platná na panoramatické vlaky Bernina a Glacier Express.
Bernina Express: Jednodenní jízdenka platí na celou trasu panoramatického vlaku a jeho autobusový přípoj z Tirana do Lugana/z Lugana do Tirana. K jízdence je nutné si předem zvlášť dokoupit místenku na konkrétní spoj na www.rhb.ch.
Glacier Express: Jednodenní jízdenka platí na trasu Sv. Mořic/Disentis – Disentis/Sv. Mořic a pro jízdu je také nutné si dokoupit místenku na konkrétní spoj na www.glacierexpress.ch.

Nůž Victorinox asi nemusíme představovat. Původně nože pro švýcarskou armádu, nyní celosvětový fenomén a symbol kvalitního nože, který může mít člověk po celý život.