Iva vaši hlavu vyzkouší a Hair Studio Marie ji udělá ještě krásnější

Vyhrajte hlavou ve hře Hlavou proti Ivě a nechte si ji zkrášlit. Tento týden hrajeme o poukázky v hodnotě 3.000 korun do salónu krásy Hair Studio Marie. 

Registrujte se jakmile uslyšíte výzvu v Dobré ráno, Praho, a to SMSkou ve tvaru  vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu  připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka.

Hlavou proti Ivě hrajeme každé všední ráno okolo 8:30.

Salony krásy Hair Studio Marie slaví 10let. Zažijete zde pocit skutečné výjimečnosti v rukou profesionálů. Vyberou Vám styl, který podtrhnou Váš charakter a jedinečnost.

Filozofií Hair Studia Marie je individuální přístup a respektování osobnosti zákazníka. Vždy sestaví osobní péči na míru a vyberou styl, který podtrhne charakter a jedinečnost vaší osobnosti. Rádi Vám poskytnou poradenství pro domácí péči a zapojí do věrnostního programu, kde získáte 30% slevu na každou 10. návštěvu. Při návštěvě je samozřejmostí výborná káva nebo čaj zdarma.

Nabízejí prvotřídní kadeřnické služby, kosmetické služby, prodlužování řas, pedikúru přístrojovou, SPA pedikúru, manikúru gel-lak, depilaci voskem a cukrovou pastou.

Hair Studia Marie najdete:

Praha 1 – Spálená 23 (v blízkosti Národní třídy)

Praha 5 – Elišky Peškové 14 (zastávka Švandovo divadlo)

Praha 6 – Dejvická 46 (naproti divadlu Semafor).