Karel Gott oslaví osmdesátiny novým duetem s dcerou

Karel Gott má zřejmě nevyčerpatelnou energii. Osmdesáté narozeniny oslaví už v červenci, měsíc před svým jubileem vydá také dvě speciální kolekce jeho hitů, včetně nového dueta  s dcerou Charlotte Ellou. Napsal ji hitmaker a frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo. Je to vůbec poprvé, co se rozhodl napsat píseň pro někoho jiného než pro svoji úspěšnou kapelu Kryštof. Finální podobu písně doladil s Petrem Harazinem ze skupiny Nebe.
Jak se vám líbí?:

Karel Gott & Charlotte Ella Gottová - Srdce nehasnou (oficiální video)

„Byla to výzva. Nikdy jsem pro nikoho jiného neskládal, a proto jsem se dokonce i trochu bál. Každá píseň je pro mě totiž vždy takový malý klenot a já si říkal, že Karel by si zasloužil jeden takový , vybroušený‘. A o to jsme se s pokorou všichni pokusili. Vznikla zpověď zralého moudrého muže, táty, který už , ví, co se chystá. Byl jsem rád, že se Karlovi i Charlottce písnička líbila, a věřím, že se zalíbí i fanouškům. Zazpívali ji totiž nádherně a dali jí velké emoce,“ popsal vznik písničky Richard Krajčo.

Karel Gott k tomu uvedl: „Po dvou pohádkových duetech s Charlottkou pro nás Richard Krajčo napsal první společnou píseň, po které jsem již delší dobu toužil. Nese v sobě emoční hloubku a energii rozpravy mezi otcem a jeho dospívající dcerou. Richard naprosto přesně vystihl sílu myšlenky předat v písni mé dceři pohled na životní situace, které ji mohou také potkat. Jsem hrdý na to, s jakým nasazením a profesionalitou Charlottka píseň nazpívala.“