Jsme typicky pražské rádio a týdně nás naladí 161 000 posluchačů

Hitrádio City 93,7 FM je moderní metropolitní hudební stanice zaměřená na posluchače ve věku 20 až 45 let. Hudební formát tvoří pestrý výběr zahraničních i domácích hitů od 90. let do současnosti. Silnou stránkou je aktuální zpravodajství z Prahy a nejrychlejší dopravní informace. Naše vysílání si naladí 161 000 posluchačů týdně.

0
posluchačů týdně

Radioprojekt  1.7.-17.12.2018

V FM vysílání nás naladíte v Praze a okolí

Vysíláme pro vás z žižkovského televizního vysílače. Náš signál na frekvenci 93,7 FM naladíte v Praze a jejím okolí. Výjimečně také na některých českých horách, například v Krkonoších. Garantovaný příjem najdete na této mapě pokrytí.

Jsme členem sítě Hitrádií. Společně tak pokrýváme skoro celou republiku

Cílovou skupinou sítě Hitrádií jsou posluchači ve věku 20-45 let, převážně „mladí dospělí“, často rodiny s dětmi. Program tvoří osvědčené hity, regionální zpravodajství a užitečné servisní informace.

Jednotlivá Hitrádia mezi sebou spolupracují např. při pokrytí klíčových zpravodajských událostí, kulturních a sportovních akcí.

Hitrádia naladí 1 167 000 posluchačů týdně.

0
posluchačů týdně

Radioprojekt  1.7.-17.12.2018

Hitrádia můžete naladit prakticky na každém místě naší republiky

V centru každého regionu existuje Hitrádio. V něm jsou týmy, které znají váš region a žijí v něm s vámi. Některé Hitrádio naladíte prakticky v každém místě naší republiky.

Ostatní stanice naší rodiny Hitrádií mají také svoje internetové stránky. Hitrádio City (Brno), Hitrádio Vysočina, Hitrádio Orion, Hitrádio FM PlusHitrádio Faktor, , Hitrádio FMHitrádio Dragon a Hitrádio Černá Hora.

Napište nám


    To, že jste člověk, prokažte výběrem ikony Hvězda.