Kryštof ohlásili vánoční koncert v O2 Aréně

Kapela Kryštof kvůli aktuálním zdravotním opatřením přeložila osm Kryštof Kempů i jarní turné na rok 2021. Vstupenky zůstávají nadále v platnosti. Se svými fanoušky se chce skupina setkat 4. prosince v pražské O2 Aréně.

Čtvrtý ročník série festivalů Kryštof Kemp měl začít 4. července v Náměšti na Hané. Tradičně byla připravena otevřená koncepce bez bariér mezi interprety a fanoušky, společná stanování, zpívání u táboráku, zapojení členů kapely do celodenních aktivit a program v prostředí převážně přírodních amfiteátrů cílený na děti i dospělé. Kromě Kryštof Kempů musela kapela odložit i vyprodané jarní divadelní turné.

„Že bychom letos neodehráli jediný koncert? Celý rok se neviděli? To nám přijde neuvěřitelné, i přes odložená divadla a Kryštof Kempy na 2021… Tak jsme si vymysleli Vánoční koncert, optimisticky, odvážně… Co vy na to? Půjdete do toho 4.12. 2020 v O2 Aréna s námi? Věříme, že ano! Zaslechli jsme, že už v létě mají být akce pro pár tisíc lidí, a že od září se vše možná vrátí do starých kolejí.. A zase budem tančit, zpívat, do rytmu hrát, “ napsala kapela na svůj facebookový profil.

Kryštof doufají, že se koncert v největší hale u nás stane pomyslným startem koncertní sezóny. Většinou se totiž tím největším koncertem “tour” končí, Kryštof tím “největším” ale paradoxně začnou. Vstupenky jdou do předprodeje na Richardovy narozky – 1. června.