Lenny má nový letní hit a originální videoklip

Talentovaná zpěvačka Lenny představila energický singl Lovers Do, který doprovází originální tarantinovský videoklip. Nový singl s nakažlivě bezstarostným zvukem je další ochutnávkou z vysoce očekávaného druhého alba, na kterém Lenny aktuálně usilovně pracuje. Nová letní pohodovka Lovers Do pojednává o rozpadu vztahu, ovšem překvapivě optimistickou formou. Ukazuje, že uzavřít v sobě jednotlivé procesy může přinést pocit osvobození. „Pohřbívám v ní něco, co už je dávno mrtvé, ale písnička je sama o sobě tak veselá, že vám nezbude nic jiného než tančit,“ popisuje zpěvačka, která umně mísí pop s elektronikou i úderným indie rockem.

 „Líbí se mi, že je tak odlehčená, lidé by se při jejím poslechu měli bavit. Když přinesl kytarista Marcel Procházka na kapelní zkoušku její demoverzi, skákala jsem radostí. Okamžitě jsem věděla, že to je píseň pro mě,“ neskrývá své nadšení Lenny.

Také videoklip překvapí svým zábavným zpracováním. Lenny ho se svým týmem odjela koncem května natočit do Polska. „Tamní produkční společnost mě okamžitě zaujala svým originálním stylem. Naším cílem bylo vytvořit jakousi road movie s jednoduchou zápletkou a osobitou ‘tarantinovskou’ image. Natáčení bylo velmi náročné, za tři dny jsme naspali asi jen pět hodin. Ale jsem přesvědčená, že výsledek za to stojí,“ ubezpečuje hudebnice.

Lenny - Lovers Do