Letem světem hudebním City rokem 2018

Ani v roce 2018 jsme vás nešetřili – na rozhlasových vlnách Hitrádia City jsme vám v Praze zahráli neuvěřitelných 129 907 písní. Celkově pak i na našich internetových rádiích Osmdesátka, Devadesátka, Milénium a Zóna lásky zaznělo 569 369 songů“Nepočítali jsme to ostatním rádiím v metropoli. Ale je více než jisté, že vám víc písniček než my nezahráli. Do Prahy totiž přinášíme více hudby a méně slov,” říká hudební ředitel City Lukáš Bárczay a připomíná tak slogan, který na frekvenci 93,7 FM slyšíte nejraději. Těší nás, že vás to spolu s námi už čtvrtstoletí baví!

Počet odehraných písní za rok

0
na 93,7 FM
0
na internetových rádiích

TOP 5 nejhranějších interpretů

Absolutní vítězkou roku 2018 je americká rebelka Pink. Jen s malým odstupem následují další megastar, britský zpěvák Ed Sheeran a američtí rockeři Imagine Dragons. Na čtvrté místo se probojoval francouzký vinilový mág David Guetta a první pětku uzavírá norský DJ král Kygo.

TOP 30 nejhranějších hitů roku 2018

A je to za námi. Krátce před 20. hodinou 1. ledna 2019 prozradila netradiční moderátorská dvojice Michal Klein a Lucie Daňková nehranější hit ve vysílání Hitrádia City 93,7 FM za rok 2018. Vyvrcholila tím speciální Novoroční hitparáda Hitrádia City 93,7 FM. Nejhranějším hitem roku 2018 v našem vysílání je hit Motýli od Mandrage. V TOP 5 jsou pak také Lucas & Steve – Up Till Dawn (On The Move) , Emma DrobnáWords, Imagine DragonsWhatever It Takes  a Kygo & Justin JessoStargazing. Pro největší fandy přinášíme celý žebříček ke stažení.

motyli
MotýliNejhranější hit roku 2018
up-till-dawn-on-the-move
Up Till Dawn (On The Move)2. místo
words
Words3. místo
whatever-it-takes
Whatever It Takes4. místo
stargazing
Stargazing5. místo

City Live – exkluzivně a naživo!

V roce 2018 jsme pro vás přichystali tři unikátní akustické a živé koncerty. První, lednové City Live patřilo kapele Mandrage. Připomeňte si na videu, jak zněli v Tančícím domě jejich Motýli.

Koncertní série pokračovala vystoupením ostravské partičky Mirai. Koncem března převzala kapela cenu Anděl v kategorii Objev roku a hned v dubnu exkluzivně zahrála posluchačům Hitrádia City svoje největší hity. Hudební projekt City Live si díky vašemu velkému zájmu vyžádal větší prostory. Proto jsme ho přestěhovali do O2 areny a už říjnu vám tam nabídli živě koncert Divokýho Billa. Takhle se s vámi „Billové“ loučili.

Divokej Bill - Plakala (City Live, 3. 10. 2018)

Hit a nápad roku 2018

Hit Za 100 let obletěl republiku při příležitosti stoletého výročí založení Československa. Na youtube už ho vidělo téměř 4 a půl milionu diváků. Jsme rádi, že jsme byli přímo u zrodu projektu: „Nápad vznikl už v únoru 2018. Chtěli jsme spíš odlehčenou formou ukázat, že i když to tady občas nestojí za ‚nic’, pořád to tady máme rádi a je to tu vlastně fajn,“ říká k nápadu Markéta Rachmanová, programová ředitelka sítě Hitrádií, která je autorkou projektu Za 100 let.

Za100let - Za 100 let

TOP 5 nejčtenějších textů na našem webu

Více než 90 tisíc z vás si našlo texty písniček na našem webu. Nejčastěji jste hledali hit Za 100 LETZa 100 let. Druhým nejvyhledávanějším textem na našem webu byli Imagine Dragons a jejich Next To Me, třetí je zpěvačka Emma Drobná (Words), následovaná LP (Lost On You) a TOP 5 uzavírá hit Perfect Eda Sheerana.

za-100-let
Za 100 letNejhledanější text roku 2018
next-to-me
Next To Me2. místo
words
Words3. místo
lost-on-you
Lost On You4. místo
perfect
Perfect5. místo