Luis Fonsi přiveze “Despacito” do Prahy!

Luis Fonsi vyrazil na turné s deskou Vida.  Potěší hlavně fanoušky ve španělsky mluvících zemích. Despacito ale zazní živě i v Praze. Na letňanském výstavišti se portorikánský hitmaker představí v  pátek 9. srpna 2019 od 20:30 a slibuje výpravnou OPEN-AIR SHOW se živou kapelou, tanečníky, speciální efekty a skvělý zvuk i světla.

Pořadatelé otevřou areál fanouškům nedaleko stanice metra Letňany od 18 hodin. Zazní set téměř dvou desítek písní. Megahit Despacito latinská hvězda zařazuje většinou až na úplný závěr jako druhý přídavek. Pokud tedy nestihnete začátek, nestresujte se!

Vstupenky na koncert Luise Fonsiho jsou stále ještě k dostání. V předprodejní síti Ticketportal si lze vybrat ze dvou variant – lístky klasik za 999 a VIP vstupenky za 1 999 korun. Tribuny k sezení v areálu podle dostupných informací vůbec nebudou.

Svou první desku Comenzaré vydal Fonsi už v roce 1998, od té doby jich přibylo dalších devět. Celosvětové šílenství však rozpoutal až hitem Despacito z tehdy chystaného alba Vida. Skladbu napsal spolu s raperem, který si říká Daddy Yankee. Vyšla v lednu 2017, už v srpnu se stala nejpřehrávanější na YouTube a dosud si ji fanoušci pustili více než šestmiliardkrát.

Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee