Madonna zkritizovala konkurenci a slibuje desku. Prý už brzy!

Madonna nemá o stavu současné populární hudby příliš dobré mínění. Nedávno si postěžovala pro italskou mutaci časopisu Vogue: “Všechno je tak formální, v každé písní je na 20 hostujících umělců a přitom zní každý stejně.” A zdá se, že proto převezme vlastní iniciativu a už brzy vypustí do světa nové album. Nedávno na Instagramu naznačila, že budoucí desku pojmenuje “Krásná hra“, a slíbila, že vyjde už brzy.

Madonna měří jen 160 cm. Dodnes se pyšní mírami 91-61-86. Její šťastné číslo je 13. Číslo jejího IQ je údajně 140.Narodila se ve znamení lva, 16. srpna 1958 v americkém Bay City. Její celé jméno je Madonna Louise Ciccone. V žilách jí koluje italská a francouzská krev.

Ve dvaceti letech přesídlila s 35 dolary v kapse do New Yorku, kde se živila jako servírka a pózovala pro akty studentům umění. Ty se dnes dost dobře prodávají. Byla i na konkurzu k filmu Vlasy od Miloše Formana, ale neuspěla. Zkoušela být uměleckou tanečnicí, modelkou, rockovou zpěvačkou, dokonce bubenicí. Hvězdnou kariéru zahájila v roce 1982 singlem Everybody, vody světové pop music pak výrazně rozčeřila o rok později s albem Like a Virgin, které obsahuje i slavný stejnojmenný hit. V následujících letech si oprávněně vysloužila přezdívku “královna popu“.

Za jedno ze svých nejlepších alb Ray of Light (1998), zpěvačka získala čtyři Grammy. Jako nejúspěšnější sólová zpěvačka se dostala i do Guinnessovy knihy rekordů. Pětkrát vystoupila i v Česku a na její koncerty zavítalo celkem přes 100.000 diváků.

Madonniny citáty

Někdy musíte být děvka, aby se něco stalo.

Mnoho lidí se bojí říct, co chtějí. To proto nedostanou, co chtějí.

Vždy jsem považovala ztrátu panenství za krok ke kariéře.

Lepší žít jeden rok jako tygr než sto let jako ovce.

Říkám vám, že sláva jsou kecy. A kdo to ví lépe než já.

Nedala bych se cestou, po které jsem se dala, kdyby neexistovalo tolik staromódních hodnot, proti kterým jsem se mohla vzbouřit.

Co je jednoduché mě nikdy nezajímalo. Člověk pak neroste, neučí se přemýšlet.

Jsem tvrdá, ambiciózní a vím přesně, co chci. Jestli to ze mě dělá svini, tak fajn.

Když si klekám na kolena, není to kvůli modlení.

Proč bůh stvořil muže? Protože vibrátor trávu nepokosí.

Mám stejný cíl, který jsme měla jako malá holka – chci vládnout světu.

Bude potřeba pořádného chlapa, aby mne nahradil.