Mandrage zahráli pálivou verzi novinky Motýli

Kapela Mandrage vydává v těchto dnech novou desku jménem Po půlnoci. Její příchod oslavila mimo jiné unikátním koncertem v rámci prestižního projektu Hitrádia City 93,7 FM City live. V komorním prostředí pražského Tančícího domu  zazněla i živá a pálivá verze novinky Motýli. Kytarista Pepa Bolan ji totiž musel zahrát bezprostředně po konzumaci pikantní chilli papričky Habanero, kterou mu naservíroval milovník chilli moderátor pořadu Vojta Efler. Ten tak efektně využil zákulisní informaci o stejných chuťových preferencích kytaristy Mandrage.

Mandrage - Motýli / City live (24.1.2018)

V City live můžete slyšet živé verze hudebních novinek, ale i hity prověřené časem. Tohle je bezpochyby jeden z nich. Živá akustická verze Šrouby a matice od Mandrage.

Mandrage - Šrouby a matice / City live (24.1.2017)

Kluci z Mandrage v City live prozradili, že jsou všichni zadaní. Přesto nemohli nezahrát jeden ze svých největších hitů Hledá se žena.

Mandrage - Hledá se žena / City live (24.1.2018)

Fanoušky Mandrage potěšíme i v týdnu od 29.1. do 2.2., kdy budeme ve hře Hlavou proti Ivě v Dobrém ráno Praho hrát o balíček cen, který obsahuje dvě vstupenky na vyprodaný koncert Mandrage 2. února ve Forum Karlín, tričko Mandrage a sluchátka Buxton v limitované edici Mandrage.

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777937777. Vojta si pro vás a Ivu  připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každé všední den v Dobré ráno, Praho okolo 8:30.