Nová Debbi je opět hodně hitová

Svěžím singlem Together s ozvěnami končícího léta se připomíná charismatická zpěvačka Debbi. S tou se budou během podzimu pravidelně setkávat televizní diváci populárního pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Autorkami písně jsou stále vyhledávanější skladatelka Patricie Fuxová a baskytaristka Nela Sasková, která s Debbi hraje v její doprovodné kapele.

Je to taková holčičí záležitost, říká šestadvacetiletá zpěvačka o novince Together.

Tu ji poprvé pustila její baskytaristka Nela, kterou jako interpretku znají fanoušci rappera Lipa, s nímž nazpívala úspěšný duet Ve vzpomínkách, nebo jeho libereckého kolegy Sebastiana.

Nela se na ní autorsky podílela a já se do ní okamžitě zamilovala. Už dlouho se mi nestalo, že bych si nějakou píseň tak rychle oblíbila. Stala se pro mě opravdu srdeční záležitostí, neskrývá Debbi své nadšení.

Velký autorský podíl na ní má i Patricie Fuxová, hlavní tvář dívčí skupiny Vesna, která jako skladatelka spolupracovala s mnoha předními osobnostmi tuzemské pop music – třeba s Lucií Bílou, Karlem Gottem, Václavem Neckářem nebo Ilonou Csákovou. Současný popový zvuk má na starosti producent Ondřej Turták alias ODD a anglický text vzešel z pera dvojice Tomáš Dvořák a Alasdair Bouch.

Pro Debbi se po předloňském albu Break, které jí vyneslo Cenu Anděl v kategorii Sólová interpretka roku, jedná o její druhý singl. Na jaře vydala píseň Lighthouse.

Podzim bude v podání osobité rusovlásky ve znamení divácky oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Debbi se v ní týden co týden promění v některou z hvězd domácí či světové hudební scény.

O účasti jsem vždy snila. Myslím, že bude vážně zábavné vžít se do kůže někoho jiného. Pro diváky i pro mě,  těší se zpěvačka na následující týdny.