Oslavíme Den rodiny společně v parku Grébovka?

Už máte plán na sobotu 18. května? Pokud ne, máme pro vás skvělou pozvánku do Grébovky na Den rodiny. Čeká vás tam spousta zábavy, hudby, skvělé jídlo i  relax… Přidáte se k nám?

Den rodiny je ideální příležitostí, jak spojit všechny generace dohromady. Letošní akce v parku Grébovka proto myslí na malé i velké návštěvníky a nabízí opravdu nevšední zážitky! Od zoo koutku, přes testy různých mimoškolních aktivit, sporty, vědecké pokusy až po stavění Lega nebo malování na obličej a na indonéské masky. Chybět nebudou ani skákací hrady, nafukovací fotbalové hřiště či jízdy na konících.

O hudební doprovod se postará např. Eddie Stoilow, Pavel Callta, Vojta D. nebo Anna Jůlie Slováčková, dále vystoupí Argema, Mína, Jay Fox, Slušný Yoyo s mistry ČR a Evropy, Míša Růžičková, Freestyle s fotbalovou akademií League5 a další.

Občerstvení bude velmi pestré, a podle nabídky nezklame nejmlsnější jazýčky.

Start je v 9:30 hodin a vstup je zdarma.  Nudit se rozhodně nebudeme :-)

Hlavním posláním projetku je podpora rodin – ať už jsou dvoučlenné či vícečlenné. Rodina je zázemí, přístav, kam se můžeme vždy bezpečně vrátit, a také velmi křehký a cenný dar, který není žádnou samozřejmostí a je třeba o něj pečovat. Říká se, že rodina je jako strom. Strom, ze kterého vyrůstá spousta rozmanitých větví, ale má jen jedny kořeny. Není jednoduché udržet strom zdravý a silný, stejně jako není jednoduché vytvořit a udržet šťastnou, spokojenou a zdravou rodinu.