Porazte Ivu a vyhrajte módní kousek na míru

Dobré ráno, Praho! vás dostane do fazóny.  Ve hře hlavou proti Ivě hrajeme o poukazy v hodnotě 3.500 korun do luxusního krejčovství Delor Slovanský dům. 

Deloru ve Slovanském domě klademe důraz na individuální potřeby klientů a precizní zpracování na míru. Cíl je jednoduchý: chceme, aby se naši klienti cítili skvěle v oděvech šitých přímo na ně. Rádi vám ušijeme košile, obleky, separátní saka, kalhoty, kabáty, kostýmky, halenky, šaty a máme zde také spousty doplňků (kravaty, kapesníčky, šály, manžetové knoflíčky). Nabízíme také dárkové poukazy – vy obdarujete a obdarovaný si vybere něco na míru. V Deloru Slovanský dům si zakládáme na vysoké preciznosti zpracování a osobním přístupu módních konzultantek. Sestavte si košili na míru podle vašich představ, vytvořte si vlastní originál. Můžete si zvolit kombinaci materiálu, typ límce, manžety, zapínání, knoflíky, monogram….A takovou krásnou košili můžete u nás právě v Hlavou proti Ivě vyhrát 😊.

Potřebujete upravit nebo změnit váš šatník a styl odívání, navštivte nás v Deloru Slovanský dům, rádi vám poradíme a dále nabízíme komplexní péči o vaše oděvy včetně úprav a kompletního servisu oděvů. Rádi vás přivítáme v zahradě Slovanského domu.

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání Dobré ráno, Praho! SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu vždycky připraví dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každý všední den ráno okolo 8:30.