Porazte Ivu a vyhrajte opravdový chlapský zážitek

Dobré ráno, Praho vás tento týden “hodí do fazóny”. Ve hře Hlavou proti Ivě totiž můžete vyhrát voucher na Eddie’s Combo, které obsahuje střih, mytí před a po stříhání, foukání vlasů, závěrečný styling, zaholení kontur, úpravu obočí, opálení chloupků z uší nebo odstranění strojkem, masáž hlavy, masáž obličeje pomocí oleje na holení, napaření obličeje luxusní „Hot Towel“, holení s břitvou, ošetření pleti, napaření obličeje a čištění obličeje speciální maskou na odstranění černých teček a čištění pórů, závěrečná hydratace, kávu a 3x nápoj zdarma. K tomu navíc dárkovou sadu od Taylor of Old Bond Street.

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání Dobré ráno, Praho SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každé všední den v Dobré ráno, Praho okolo 8:30.

Eddie’s Barber – tradiční pánské holičství. Dokonalý střih a přesné holení v pohodovém prostředí. Navíc perfektní káva a občerstvení jako součást služby.  Eddie’s Barber najdete na Korunní 26, Praha 2 a na http://www.eddiesbarber.cz/.