Představujeme nový klip od XINDLA X

Současná situace nenechala chladným ani Xindla X, který trefně mapuje obraz světa. Vydává poetickou zpověď, ve které je víc pravdy, než bychom možná chtěli. I tak by se nejspíš dala popsat nová píseň Něco je ve vzduchu. Xindl v písni shrnuje své pocity z této podivné doby, kdy mezi lidmi vládne strach a solidarita. Touhle novinkou tak přináší světlo do všech domácností, úsměvy na rty a naději do lidských duší. Singl Něco je ve vzduchu je zároveň první vlaštovkou z připravované desky, kterou Xindl X plánuje pokřtít příští rok na svém koncertě v O2 areně.

Xindl X nás písní společně s lyric videem provází českými domácnostmi a nabízí nám náš vlastní obraz. V mnoha pokojích, do nichž nás Xindl bere, se většina z nás určitě najde. „Pokusil jsem se shrnout svoje pocity z této podivné doby, v níž jsme se všichni ocitli. Na jedné straně zvykání si na svá domácí vězení a na všudypřítomný strach šířený z médií, na druhé straně ta obrovská sounáležitost, kterou mezi lidmi cítím,“ komentuje zpěvák.

V obrovské vlně solidarity vidí Ondřej Ládek aliaz Xindl X světlo na konci tunelu. „Lidé, co pro své okolí šíjí roušky a vyrábí respirátory, dobrovolníci, co pod Červeným křížem a dalšími organizacemi vyráží pomáhat seniorům. Jiní se skládají na potřebné, i když vědí, že sami budou v příštích měsících v nouzi,“ říká s obdivem Ondřej.

„Doufám, že pomocí této písně a klipu trochu toho světla pošleme i do dalších domácností,“ zve Xindl X a těší se co nejdříve na viděnou na koncertech.