Prožijte jarní prázdniny v nejzábavnějším aquaparku Evropy

Iva je stále “ve formě”, proto máte více než velkou šanci na výhru ve hře Hlavou proti Ivě. Aktuálně hrajeme o dvě celodenní rodinné vstupenky do Aquapalace Praha.  V nejzábavnějším aquaparku v celé Evropě Aquapalace Praha můžete vyzkoušet unikátní atrakci Virtuální realitu na tobogánu Magic tube, užít si mořské vlnobití a nebo divokou jízdu na dalších 12 tobogánech či skluzavkách. Navíc každý den po dobu jarních prázdnin vesmírné animace. To všechno a mnohem víc vás čeká ve třech palácích Vodního světa právě v Aquapalace Praha.

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání SMSkou ve tvaru  vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu  připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka.

Hlavou proti Ivě hrajeme každé všední ráno okolo 8:30.

Češi mohou cestovat do vesmíru nebo se vydat na průzkum nebeské oblohy. Umožní jim to celosvětově první zařízení spojující vodní atrakci a virtuální realitu VR SLIDE. Převratná forma vodní zábavy pocházející ze Silicon Valley, světového centra IT a technologického průmyslu, byla dnes slavnostně pokřtěna za účasti zástupce dodavatele technologie a VIP osobností ve Vodním světě Aquapalace Praha, které je současně jediným aquaparkem v tuzemsku nabízejícím ojedinělý zážitek. Unikátní zařízení z produkce Ballast Technologies jako první kombinuje jízdu na tobogánu a audiovizuální zážitek. Člověka dokáže v okamžiku přenést do prostředí nekonečného vesmíru, kde bude moci zkoumat mléčnou dráhu a cizí planety nebo na nebeskou oblohu, kde navštíví vzdušný a mraky obklopený bájný chrám. Jedinečnou a velmi reálnou podívanou dokonale umocní dynamický pohyb, který člověk zažívá při sjezdu tobogánu. Technologickou stránku zajišťují speciální vodotěsné brýle, které poskytují 360o pohled do okolního prostředí. Dokonalé synchronizace pohybu a obrazu je dosaženo díky sledovacímu systému, který byl vyvinut přímo pro tento účel a který dokáže přesně určit, kde se jedoucí právě nachází. Jedinečný prožitek podpoří také doprovodný zvuk a přímý kontakt s vodou, která během jízdy tobogánem proudí a vystřikuje.