Sebastian vydal Bestseller a chystá druhou desku

Zpěvák SEBASTIAN představil nový singl! Písnička Bestseller je předzvěstí chystané druhé desky, kterou naplánován na příští rok.

Sebastian je jednou z největších hvězd nové generace muzikantů, která žije především v digitálním světě. Spoléhají se na internet a algoritmy streamingových platforem, bedlivě sledují počty zhlédnutí na YouTube a denně komunikují s fanoušky prostřednictvím vzkazů na sociálních sítích. Singly jsou pro ně stejně důležité jako celá alba. I proto je zveřejnění Sebastianovy novinky Bestseller velkou událostí. Produkci písničky zpěvák znovu svěřil libereckému kumpánovi ODDýmu, se kterým točil všechny své předchozí hity.

Ondra s námi letos absolvoval spoustu koncertů jako baskytarista, strávili jsme spolu desítky hodin na cestách, hodně jsme si o hudbě povídali. O jiném producentovi jsem ani neuvažoval. Od chvíle, kdy jsme spolu udělali první písničku, uplynuly čtyři roky. Oba jsme zkušenější, vyzráli jsme hudebně i lidsky a já doufám, že se to promítá i do nové tvorby.

S textem novinky Bestseller mu vypomohl Xindl X, s nímž Sebastian spolupracoval i na starším hitu Náhradní díly. Rozpracovaných písniček má zpěvák několik, přesný plán na vydání druhého alba však neexistuje.

Přes léto jsem musel kvůli zdravotní indispozici zrušit několik koncertů, problém s hlasivkami mě limituje i ve studiu. Omezení je velké a problém budu muset řešit operativním zákrokem, i proto zatím nechci říkat nějaké závazné termíny. Nechávám tomu volný průběh a uvidíme, jak si tělo se vším poradí.

SEBASTIAN - Bestseller (Official Video)