Taylor Swift se málem vdala

Fanoušků má zpěvačka Taylor Swift opravdu požehnaně. Ne každý má ale všech pět pohromadě. Jeden z nich teď slavnou hvězdu sledoval ve dne v noci poblíž jejího honosného sídla na Rhode Island. Akorát měl dvojí smůlu. Za prvé ho u jeho špehování chytila policie, když se pokoušel přelézt vysokou zeď, která dům odděluje od silnice. A za druhé Taylor stejně nebyla doma, takže by i tak utřel nos.

Muže okamžitě odvezli na psychiatrii, protože jako důvod svého sledování uvedl, že se budou s Taylor brát. Že prý chystají velkou svatbu a že se jen přišel podívat na svoji nastávající.

Není to přitom poprvé, kdy měla Taylor podobné trable. Před pár týdny zadržela ochranka poblíž jiného zpěvaččina domu jiného podivína, kterému v batohu našla rukavice, páčidlo a kovovou pálku.

Taylor je známá tím, že si absolutně chrání své soukromí a nikdy netroubí do světa jaké má zrovna plány a kam má namířeno. Takže její “budoucí manželé” to nemají vůbec jednoduché… Každopádně si může oddychnout, že zatím se vdávat nemusí :)