Vyhrajte 3000 korun na nákup v GAP store

Zima je tady a je třeba prohřát naše šatníky něčím kvalitním na sebe! A když říkáme “kvalitním”, myslíme tím nejlepším!

Vyhrajte 3000 Kč na nákupy v ikoně moderního stylu – eshopu značky GAP! Každý pracovní den od 30.11. do 9.12. vyhraje jeden z vás.

Každé všední ráno vypustí Johan a Ondra ze Snídaně šampionů na Hitrádiu City na náš Instagram jednu fotku se soutěžní otázkou. Pokud na ni odpovíte správně, jste ve hře o luxusní obločení!

Všechny správné odpovědi najdete na www.gapstore.cz

Výherce dne vyhlásíme vždy odpoledne.

O značce GAP

Gap, ikonická značka amerického moderního stylu, založená v roce 1969 v San Franciscu pokračuje ve své tradici založené na džínových produktech a oslovuje své zákazníky prostřednictvím on-line kanálů a franšízových maloobchodních prodejen po celém světě. Portfolio značky je postaveno nejen na dámské a pánské kolekci textilu a doplňků, ale i nejnovějších kolekcích jako je GapKids a babyGap.

Mezi jeho ambasadory se řadí talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová a slovenský raper Majk Spirit! Mimochodem, na gapstore.cz najdete od 30.11. do 6.12. slevy až 40 %

Pokud se navíc registrujete do věrnostního programu gapstore.cz, máte hned dodatečnou slevu 10 % na vše a speciální slevové nabídky.