Vyhrajte 4000 korun na nákup v Globusu!

Je jen jediná forma opravdu dokonalého nakupování. A to když NAKUPUJETE v obchodě, kde jsou po ruce všechny věci, které potřebujete, úplně ZADARMO!

A my vám to splníme!

Poslouchejte od 4. do 29. května vždy o půl deváté Dobré ráno, Praho na vašem Hitrádiu City 93.7 a vyhrajte každý den 4000 korun na nákup v GLOBUSU!

Jak na to? Je to jednoduché!

Stačí mít postřeh jako sekuriťák a paměť jako pokladní! Právě tyhle schopnosti se vám budou hodit. Dovolejte se ve správnou chvíli do vysílání, zopakujte po Vojtovi správný počet položek z nákupního seznamu, a výhra je vaše!

Nakupování v GLOBUSU je VÝHRA!

Navíc v Globusu můžete nakupovat opravdu chytře! Jeho zákazníci si mohou nákupy usnadnit díky použití aplikace Můj Globus nebo služby Scan&Go.

Do aplikace Můj Globus si můžete nahrát vaši kartičku Globus Bonus, se kterou se při nakupování šetří, můžete z ní používat slevové kupony, které díky aplikaci není třeba tisknout, a poslouží vám  skvěle pro sestavení nákupního seznamu, jenž můžete sdílet s celou svou rodinou.

V neposlední řadě v ní najdete také službu Scan&Go. Se skenery si zboží snadno načtete a můžete ho ihned vkládat do vlastní tašky. Díky tomu nemusíte skládat zboží na pokladní pás, a navíc budete mít  celou dobu přehled o aktuální útratě. Po dokončení nákupu ho zaplatíte jednoduše a bezkontaktně na speciální pokladně Scan&Go.

Jednou z hlavních domén sítě hypermarketů Globus jsou vlastní výroby. Zákazníci naleznou pod značkou Poctivá výroba Globus výrobky z vlastního řeznictví, pekárny, cukrárny a restaurace. Tyto výrobky se vyrábí denně čerstvé a z nejlepších surovin v zázemí každého hypermarketu.

I v této době kuchaři z Restaurace Globus vaří nadále pro zákazníky teplá jídla. Zákazníci si je mohou koupit prostřednictvím služby Dáme jídlo nebo v nových prodejních okénkách zvenku Restaurace Globus. Jídlo od kuchařů si mohou zákazníci koupit také formou hotovek, které se prodávají uvnitř hypermarketu v chladicích boxech a jež stačí doma jen ohřát.

Hypermarket Globus nadále pečlivě dbá na dodržování všech bezpečnostních opatření stanovených vládou ČR a dělá vše proto, aby ochránil zdraví svých zákazníků i zaměstnanců. Dezinfikuje nákupní vozíky po každém použití, pravidelně čistí a dezinfikuje prostory hypermarketu, zákazníci najdou před vchodem na prodejní plochu stojany s dezinfekcí i jednorázovými rukavicemi a zákazníkům rovněž nabízí bezpečnější bezkontaktní nakupování prostřednictvím služby Scan&Go a aplikace Můj Globus.