Vyhrajte 5.000 korun na novou kolekci s.Oliver

Těšíte se na příchod teplého počasí? Vybavte se novou kolekcí módní značky s.Oliver, která je dostupná v prodejnách Fashion Store Globus. Nepřeberná škála květinových šatů,pastelových kalhot a doplňků čeká právě na Vás! Poukázku na 5.000 korun můžete vyhrát ve hře Hlavou proti Ivě.

Registrujte se jakmile uslyšíte výzvu v Dobré ráno, Praho, a to SMSkou ve tvaru  vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu  připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka.

Hlavou proti Ivě hrajeme každé všední ráno okolo 8:30.

V pasáži hypermarketu Globus se nachází prodejna, která se jmenuje Fashion Store Globus. Fashion Store je zaměřen na módu, kde zákazník najde jen ty nejnovější módní trendy. Každý si v těchto prodejnách přijde na své. I mimo jiné značky zákazník na prodejně najde například módní německou značku s.Oliver. Prodejna Fashion Store slaví v květnu své 5. narozeniny, kdy zákazníkům poskytne slevu až 20% na celý sortiment.Oslavy pátých narozenin od otevření prodejen Fashion Store Globus vypuknou  16. – 19.května, kdy se zákazníci mohou těšit v prodejnách Fashion store na občerstvení, slevy a budou se rozdávat i hodnotné dárky k nákupu.