Vyhrajte exkluzivní hudební Valentýnku

Kytka, šperk, bonboniéra? Ne…ZAZ! Překvapte svoji lásku originálním zážitkem v podobě vyprodaného koncertu francouzské charismatické zpěvačky ZAZ.

Jakmile uslyšíte na Hitrádiu City, na Valentýna, ve čtvrtek 14. února její písničku, volejte 800937937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, lístky jsou vaše. A pozor, dva z vás vyhrají dokonce osobní setkání se ZAZ.  Ve hře jsou lístky na oba vyprodané termíny ve Forum Karlín, a to na 17. a 19. února.

ZAZ nedávno vydala svoje čtvrté studiové album Effet Miroir. Deska, jejíž název se překládá jako „Zrcadlový efekt“, pojednává o kráse lidských životů se vší jejich nedokonalostí.

ZAZ inspirovaly zážitky z cest a nekonečných koncertů, kde zpěvačka potkává a pozoruje spoustu lidských tváří a charakterů. V nové desce spojila nejen různé životní příhody, ale i hudební vlivy jako šanson, pop, jihoamerická kytarová hudba a rock. ZAZ si s těmito inspiracemi pohrává s příznačnou lehkostí a šarmem, které dokonale doplňuje její lehce nakřáplý hlas.

Přijímat všechny naše stránky i s jejich paradoxy je pro mě způsob sjednotit protipóly našeho bytí.

Vydání desky předcházely dva singly s videoklipy. Prvním je zpívaná ve francouzštině a španělštině hravá písnička Qué Vendrá a druhým je láskyplná balada věnována očekávanému dítěti Demain C’est Toi. V příštím roce zpěvačku čeká turné, v jehož rámci odehraje hned dva beznadějně vyprodané koncerty, a to 17. a 19. února ve Forum Karlín.

ZAZ – Qué vendrá (Clip officiel)

Isabelle Geffoy, vystupující pod pseudonymem ZAZ, se hudbě věnuje odmalička. Již od začátku století působila v různých kapelách a v roce 2010 vydala svoje první sólové album se světoznámým hitem Je veux. Od té doby vyhrála spoustu ocenění včetně francouzského a německého Grammy a prodala více než čtyři miliony kusů nahrávek po celém světě. Mezi zpěvaččiny inspirace patří například kubánská a latinská hudba, Čtvero ročních dob Vivaldiho a v jazzová diva Ella Fitzgerald, k níž bývá často přirovnávaná. Její poslední deska Paris vyšla v roce 2014 a představila spolupráci s významnými hudebníky jako Charlez Aznavour nebo Quincy Jones. ZAZ svou dobrotu šíří do světa nejen skrze hudbu, ale i charitativními aktivitami. Založila iniciativu Zazimut, s jejíž pomocí podporuje sociálně přínosné projekty.