Vyhrajte kurz pro děti v Prague City Golf Academy

Po prázdninové pauze se vrací do ranního vysílání hra Hlavou proti Ivě. V Dobré ráno, Praho! se bude soutěžit o golfový kurz pro děti v Prague City Golf Academy.

Prague City Golf Academy je moderní golfová akademie s největším tréninkovým zázemím v České republice. Poskytuje program v celé šíři, od přípravy k vrcholovému sportu až po výuku dětí, které se chtějí s golfem seznámit nebo se mu věnovat jen rekreačně. Jejím cílem je v každém věku pracovat nejen na golfovém rozvoji, ale zejména na vývinu správné funkčnosti celého pohybového aparátu.

Výuku golfu má pod svým vedením dlouholetý reprezentační trenér Jiří Němeček, kteří spolu se svým bratrem Petrem, Petrem Štrougalem a celým 10-ti členným týmem, jsou v současnosti tím nejlepším, co může český trenérský trh nabídnout. O vaše děti tak bude nadmíru dobře postaráno.

Golfová akademie sídlí v Praze 5 na Zbraslavi a díky své ideální poloze je skvěle dostupná jak cestou autem, tak MHD. Z centra jste na místě za 15 minut.

Chce si vaše dítě, nebo vy sami, vyzkoušet golf? Přijďte mezi nás. Pro termín zkušební hodiny ZDARMA nás kontaktujte na info@pcgacademy.cz nebo na tel. 608 495 412.

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání Dobré ráno, Praho! SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu vždycky připraví dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každý všední den ráno okolo 8:30.