Vyhrajte kosmetický balíček od FAnn Beauty Atelier

Výhra ve hře Hlavou proti Ivě potěší tentokrát hlavně vaši pleť. V Dobré ráno, Praho hrajeme o hodnotné kosmetické balíčky z nejkrásnější parfumerie v Praze. 

Registrujte se jakmile uslyšíte výzvu v Dobré ráno, Praho, a to SMSkou ve tvaru  vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu  připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka.

Hlavou proti Ivě hrajeme každé všední ráno okolo 8:30.

FAnn Beauty Atelier na Jungmannově náměstí v Praze je vlajkovou lodí parfumerií FAnn. Ty dobře znáte, neboť jsou s námi již 28 let.

FAnn Beauty Atelier má unikátní koncept: v přízemí najdete luxusní parfumerii, v prvním patře se na 250 metrech čtverečních nachází concept store s mnoha ojedinělými značkami péče o pleť.

Do prvního patra vedou schody, které neuvidíte v žádném jiném maloobchodním prostoru u nás. Jde o LEDdisplejové schodiště s vizuálními efekty.

Interiérové prostory jsou velkorysé. Na pohodlném sofa můžete přemýšlet, který báječný produkt si vyberete, u stolu s kruhovými zrcadly se můžete nechat nalíčit. Ti, kdo by rádi zjistili, v jaké kondici je momentálně jejich pleť, mají jedinečnou možnost zdarma vyzkoušet přístroj Skin Analyzer (čteme: skyn analajzr). Ten rychle a bezbolestně zjistí, jestli je pokožka dostatečně hydratovaná a jak je na tom s elasticitou.

V prvním patře vás čeká přes čtyřicet značek péče o pleť. Vybírat můžete ze stálic v portfoliu FAnn parfumerií, jako jsou značky Juvena (čteme juvena), La Prairie (la prerí), Matis Paris (matys pary), či z novinek, které jsou na našem trhu poprvé: Codage Paris (kodáž pary), NUORI (nuory), Oskia London (oskyja landn) a další.

Ve FAnn Beauty Atelieru najdete nejvíc československých značek pohromadě. Potkávají se tu brandy jako Malinna (malina), A.Lab (Álab), Mylo (mylo), Rosa (rosa), Bodybe Scrub (badybí skrub), Cocoes (koukous) či Smyssly (smysly). Nemají ambice konkurovat nadnárodním gigantům, ale přinášejí neotřelé konzistence, inovativní produkty a silné zážitky pro naše smysly.

Exkluzivně jsou na Jungmannově náměstí i další značky z různých koutů světa. Ze Švýcarska dorazila vlasová kosmetika Marlies Möller (márles mylr), německou molekulární kosmetiku zastupuje značka Dr. Barbara Sturm (dr. bárbra sturm). Kdo si ujíždí na zubních pastách, měl by znát Lebon (lebon). Organické zubní pasty z jihofrancouzského Grasse (gras) totiž patří k nejoblíbenějším na světě.

Exkluzivních značek najdete ve FAnn Beauty Atelieru mnohem víc. Organickou dekorativní kosmetiku Henné Organics (hené organyks) najdete hned vedle Mable Brush (majbl braš), což je americký producent eco-friendly bambusových kartáčků na zuby. Pro problematickou a citlivou pleť je vhodná britská péče Myroo (majrů) a čerstvé produkty bez stabilizátorů a chemie zastupuje dánský brand NUORI (nuory).

Muži se jistě zastaví u rakouské přírodní péče SA.AL&CO (salendkou), v jejímž portfoliu najdeme mimo jiné i krém na holení, univerzální tekuté mýdlo Hair & Body Wash, účinný deodorant bez parabenů či hydratující balzám po holení.

Vyzkoušejte si práci parfuméra s francouzskou značkou Bon Parfumeur (bonparfumér). Ve FAnn Beauty Atelieru je připravena fontána s šestnácti vonnými kompozicemi. Ty se dají vzájemně kombinovat, ale můžou zůstat též samotné ve své originální podobě. Na flakon vám v Atelieru vytisknou personalizovanou etiketu se jménem nebo se vzkazem.

Séra na míru nemusí stát desetitisíce. Již za 4999 Kč můžete mít sérum od značky CODAGE Paris (kodáž pary) vyrobené přímo pro vás ve francouzské laboratoři a doručené k vašim rukám. Ve FAnn Beauty Atelieru s vámi vyškolení poradci vyplní na tabletu unikátní aplikaci myCodage (majkodáž). Sestavíte tak společně sérum, které bude odpovídat přesně vašemu typu pleti a pomůže jí navrátit ztracené mládí a krásu. Samotná „custom-made“ (kastmmejd) služba je zcela zdarma.

Chcete se cítit jako Carrie Bradshawová, která jde nakupovat se svými kamarádkami? Zažít luxus podpořený příjemným prostředím, odborným poradenstvím a šampaňským Moët & Chandon? Objevte Beauty Talk (bjutytolk)! Ve FAnn Beauty Atelieru prožijete nezapomenutelné chvíle, neopakovatelnou dámskou jízdu. Máte možnost poznat všechny kosmetické novinky i trendy a vychutnat si péči profesionálů. V průběhu Beauty Talku zjistíte, jak se míchají parfémy, jak vypadá péče na míru v podobě unikátních sér CODAGE Paris (kodáž pary) a přístroj Skin Analyzer (skyn analajzr) prozradí, v jaké kondici je vaše pleť. To vše za doprovodu francouzského šampaňského, lahodného občerstvení a dárečku na závěr.

Více na www.fann.cz nebo na www.fannbeautyatelier.cz.

Dánská kosmetická značka NUORI odmítá konzervanty a stabilizátory. Čerstvé je přeci vždycky lepší než chemicky upravené. Fresh produkty jsou balené v bílých neprůhledných dózách, pod čistým a jednoduchým designem se ukrývají 100% přírodní pečující produkty bez jakýchkoli syntetických složek, jež u většiny ostatních značek uměle prodlužují životnost výrobků.

V NUORI probíhá výroba v omezených sériích v intervalech deseti týdnů, poté jsou tyto báječné produkty okamžitě distribuovány do vybraných parfumerií a salonů po celém světě. Vše je tak rychlé, aby se co nejdéle udržela čerstvost a zbyl i dostatek času na to, aby se přípravky NUORI dostaly ke svým zákazníkům. NUORI produkty koupíte v Praze pouze ve FAnn Beauty Atelieru.

Kůže potřebuje každodenní výživu, a to bez ohledu na věk a typ pleti. Klíčem k filozofii moderní francouzské značky Codage Paris jsou séra. Těch má značka víc než desítku a všechny lze vzájemně kombinovat. Každé sérum je připraveno dodat pleti maximální zásobu účinných složek tak, aby se okamžitě zlepšil její aktuální vzhled. Je zde bestseller: hydratační sérum, ale i matující či rozjasňující sérum, sérum proti pigmentovým skvrnám či proti začervenání pleti, pro prevenci linek a zpevnění, plus další dvě séra proti hlubokým a výrazným vráskám. Tím úplně nejluxusnějším je pak sérum na míru, které se míchá pro klienta ve francouzské laboratoři a jediným místem v Čechách, kde si můžete nechat sestavit toto ono nejúčinnější sérum právě pro vaši pleť je FAnn Beauty Atelier na Jungmannově náměstí v Praze.