Vyhrajte lístky do Cinema City VIP Chodov

Rozlučte se s létem ve VIP Chodov. Těšit se můžete na neomezenou konzumaci teplého a studeného bufetu, popcornu, nachos a nápojů! 31. srpna navíc welcome drink a speciální menu!

4 lístky do Cinema City VIP Chodov vyhrajete jen tak na zavolanou v Dobré ráno, Praho. Jakmile uslyšíte výzvu, volejte 800 937 937.

Vybírat můžete ze 3 filmů. Pokračování animované komedie Angry Birds – Angry Birds ve filmu 2, novou českou komedii Petra Kolečka – Přes prsty a devátý film kultovního režiséra Quentina Tarantina – Tenkrát v Hollywoodu.

Luxusní sály, vlastní restaurace s menu špičkového šéfkuchaře, bar s popcornem a nápoji a ty nejlepší filmové trháky, to vše na jednom místě přináší VIP zóna v Cinema City Chodov. VIP zóna nabízí All inclusive zážítek formou filmu, večeře a neomezené konzumace popcornu, nachos a nealkoholických nápojů. Hostům je VIP lobby zpřístupněno 30 minut před začátkem filmové projekce. V této době restaurace, která je součástí prostor, nabízí bohatou večeři formou bufetu. Bufet obsahuje širokou škálu hlavních chodů, těstovin, salátový bar, pizzy, čerstvé pečivo, pomazánky a ručně vyráběné dezerty. Veškeré jídlo je připraveno v moderní kuchyni kina výhradně z čerstvých surovin. Po večeři je hostům k dispozici bar s popcornem, nachos a nealkoholickými nápoji, kávou a čajem. V sále se zákazníci mohou těšit na polohovatelné kožené sedačky s prostorným stolkem pro jejich občerstvení.