Vyhrajte lístky na divadelní představení s Vojtou Eflerem

Vojtu Eflera můžete slyšet každý všední den v Dobré ráno, Praho. Nyní ho můžete opět i vidět, a to na prknech, která znamenají svět.  Vaše cesta do Strašnického divadla vede přes výhru v soutěži Hlavou proti Ivě. Představení Boeing – Boeing aneb tři letušky v Paříži, ve kterém hraje i Vojta, proběhne v sobotu 23. března v 15:00.

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání SMSkou ve tvaru  vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu  připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka.

Hlavou proti Ivě hrajeme každé všední ráno okolo 8:30.

Francouzská situační příjemně rozverná komedie z pera slavného francouzského autora Marca Camolettiho. Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie nic neříká. Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý. Vše se ale změní příchodem kamaráda ze školy a vypadá to, že i perfektní navigační systém začne mít trhliny.  A začíná kolotoč bláznivých situací…

Obsazení: Irena MáchováM Eva Burešová/Eva Perkausová/ Eliška Dohnalová, Bára Mottlová, Miroslav Šimůnek/David Gránský, Vojta Efler a Hana Gregorová.