Vyhrajte mobil a voucher na zdravotní služby s VOZP

Jaro se blíží, máme nejvyšší čas se sebou začít něco dělat! Brzy se vydáme na pláže, kde se všechno ukáže. I proto pro vás má Hitrádio soutěž s Vojenskou zdravotní pojišťovnou o voucher v hodnotě 10.000 Kč na zdravotní služby v očních klinikách LEXUM a mobilní telefon Honor 20 pro.

Jak na to? Je to jednoduché. Každý den od 23. do 27. března můžete v odpolední show mezi 12. a 15. hodinou u Johana a Ondry  soutěžit o voucher v hodnotě 10.000 Kč na zdravotní služby v očních klinikách LEXUM a mobilní telefon Honor 20 pro.

Úkolem soutěžících je, sledovat náš instagram (stories), dovolat se na výzvu jako 3. v pořadí na 800937937 a poznat celebritu podle očí. Oči na vás budou koukat z našeho stories.

Partner soutěže, Vojenská zdravotní pojišťovna už více než čtvrtstoletí zajišťuje špičkovou zdravotní péči nejen pro vojáky, ale i pro všechny ostatní, od miminek po seniory. Poskytuje příspěvky na zdraví, pohyb a prevenci a každý klient může vstoupit do BeneFit Klubu, kde získá skvělé slevy v lékárnách, očních klinikách či lázních a nově také ActivePass na volné vstupy.