Vyhrajte na našem Instagramu lístky na vyprodaného Kluse

Sledujete nás i na Instagramu? Tak máte obrovskou výhodu. Pokud ještě ne, tak nás hledejte pod názvem hitradiocity937. V týdnu od 12. do 16. listopadu na našem Instragramu totiž můžete vyhrát lístky na vyprodaný koncert Tomáše Kluse, který proběhne v sobotu 17. listopadu ve Forum Karlín v rámci SPOLU Tour 2018. K tomu navíc získáte jeho aktuální CD SpOlu.

Tomáš Klus nabídl již dva singly z novinkového alba SpOlu. Aktuální baladická skladba Tichá voda vypráví o souboji s netečností, o tom, že v sobě lidé mají spoustu ostychu promluvit. Tomáš Klus a jeho Cílová skupina nové album nahrávali ve studiu ArtDock Marka Štiftera v únoru 2018. K písni Tichá voda vzniklo ve spolupráci s výtvarníkem Ondrashem a Stanislavem Tomšejem lyrics video.

 Tomáš Klus o inspiraci, která ho vedla k napsání skladby:

Kolikrát jsem trpěl tím, že tady jen tak přebývám, že jsem navíc. Vysvobozením mi byla láska. A najednou přebývám u ní. Ale jsem jen jeden z mnoha příběhů se šťastným koncem, který má možnost prožít každý, bez rozdílu. Tichá voda je v každém z nás, často raději nic neřeknem, ze strachu, z nedůvěry ve vlastní názor, v pohled na svět. Zůstáváme pak neteční, nic se nás nedotýká, nikam nemíříme, necítíme se šťastni, nemáme se rádi. Protože kým jsme, nesdělujeme-li to? Promluvíme-li, tichá voda je schopna prolomit hráz, propíchnout bublinu, oživit nás, rozpohybovat. V každém z nás je obrovský potenciál takového uskutečnění. Moc bych nám všem přál probudit sílu své individuality s vědomím, že máme společný cíl, moře, jehož jsme všichni vlnami. 

Album SpOlu uvedl první singl A pak, který nazpíval Tomáš Klus společně se svou manželkou Tamarou. Jde o šestou řadovou deskou Tomáše Kluse, která nese jasné poselství – mluvme spolu. Celkem 21 žánrově pestrých skladeb přesáhlo hodinovou stopáž. Na albu Tomáš pracuje s principem kruhu. Ten se promítnul i do designu bookletu z dílny renomovaného výtvarníka a tatéra Ondrashe (vlastním jménem Ondřej Konupčík), který mimo jiné stojí za charitativní iniciativou Zkruhu. Tomáš Klus se stal  jedním z patronů této organizace a z výtěžku jeho koncertů půjdou prostředky na pomoc potřebným dětem v různých regionech České republiky. Novinku Tichá voda představuje naživo Tomáš Klus a jeho Cílová skupina na aktuálně probíhajícím turné.