Vyhrajte roční členství do FITINN

Dobré ráno, Praho! vás dostane do formy. Jednak vás slušně probudí do všedního dne, vybaví vás na cestu důležitými informacemi, ale přispěje i k vaší lepší fyzické kondici. Ve hře hlavou proti Ivě totiž hrajeme o poukazy na roční členství do studia FITINN, které je skvělým místem pro váš trénink. 

Trénink u FITINN je jednoduchý, efektivní a zvládnutelný. Chceme, aby byli lidé fit a jsme přesvědčeni o tom, že nepotřebujete tučnou peněženku k tomu, abyste si dopřáli zdraví, pohyb a získali skvělé tělo. U nás se může každý udržovat fit za méně než 500 Kč. Za to získá přístup do top vybavených studií s nejmodernějšími stroji, samostatného prostoru určeného pro dámy, do prostoru pro tréninky s váhou vlastního těla ve funkční zóně, podporou při tréninku, a to ve stále více studiích.

Nám a naší koncepci důvěřuje více než 150 000 spokojených fit členů. Díky tomu je FITINN absolutní jednička – a to už déle než 10 let.

Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání Dobré ráno, Praho! SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu vždycky připraví dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každý všední den ráno okolo 8:30.