Vyhrajte sladkou snídani do práce

Hitrádio City a Globus vyhlašují Sladké pondělky. Začátek pracovního týdne nemusí být hořký. Poslouchejte Dobré ráno, Praho i v pondělí a vyhrajte pro sebe a kolegy sladkou snídani, kterou vám dovezeme ve stejný den až do práce. 

Váš úkol je jednoduchý. Jakmile uslyšíte v aktuální soutěžní hodině, na kterou vás vždy ve vysílání upozorníme, nejpomalejší, tedy nejsladší song, volejte naši bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, vyhráváte Sladkou snídaní až pro 25 osob. Těšte se na sladké pečivo, ovoce a džusy z nabídky Globusu. Hitrádio City tým vám přiveze i naše nové skvělé hrnky na kávu nebo čaj. Začínáme už v pondělí  7. října a hrajeme až do pondělí 16. prosince. Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE.

Globus – tam kde čerstvé znamená opravdu čerstvé. Dopřejte si to nejlepší v Globusu. Značka Poctivá výroba Globus znamená vždy čerstvé a kvalitní výrobky, které denně vyrábíme v každém hypermarketu Globus.

Řezníci denně bourají v každém hypermarketu čerstvé maso od tuzemských dodavatelů. Podle tradičních postupů z něj na místě připravujeme i uzeniny a další masné výrobky. Pekaři ještě za tmy zadělávají první těsto, počkají, až vykyne, a pak teprve pečou podle tradičních postupů několikrát za den. Poctivý pekař si cestu nezkracuje. V restauraci pro vás po celý den vaříme několik jídel, a to od základu, podle tradičních receptů a jen z těch nejkvalitnějších surovin. Maso bereme od našich řezníků a pečivo od našich pekařů.

Vlastní řeznictví, pekařství a restauraci najdete v každém hypermarketu Globus.