Vyhrajte třídenní pobyt v Rakousku

Hotely ze skupiny Falkensteiner Hotels & Rezidences jsou individuální, každý dokáže vyprávět svůj vlastní příběh, ale všechny hotely mají něco společného – mimořádnou kvalitu služeb, osobní přístup, zážitkovou gastronomii a bezpečnost. Ve 30 hotelích a rezidencích v 7 zemích Evropy na vás čekají zážitky všeho druhu – od rodinné dovolené u moře přes romantický víkend na horách … A v dnešní době je na prvním místě BEZPEČNOST a ZDRAVÍ HOSTŮ. Renomovaná hotelová skupina Falkensteiner Hotels & Residences se stal prvním provozovatelem hotelu v Chorvatsku, který spustil testovací strategii založenou na současných doporučeních EU a nabízenou výhradně hostům Falkensteiner.

Hned po vstupu do každého hotelu si můžete přečíst: „Vítejte doma!“. Erich Falkensteiner – jeden z majitelů tvrdí: „K našim hostům se chováme stejně jako ke členům rodiny. Srdečně a pohostinně, snažíme se jim splnit, co jim vidíme na očích. Tak, jak jsme zvyklí u nás doma, naše jihotyrolské kořeny se nezapřou.“

Hory nebo moře? Rodinná dovolená nebo romantický víkend? To vše nabízí hotely ze skupiny Falkensteiner Hotels & Rezidences. Je jich přesně 30, najdete je v 7 zemích Evropy a jsou dokonale připraveny na své hosty.

Chcete být i Vy jedním z jejich hostů? Je to snadné, stačí se podívat na náš facebook, správně zodpovědět 1 otázku, mít štěstí a být výhercem 3-denního pobytu pro dvě osoby ve 4 hvězdičkovém Superior hotelu Falkensteiner Schladming v Rakousku, s polopenzí a 50 minutovou masáží pro každého.