Vyhrajte vánoční stromeček, který vám přivezeme až domů

Rozsvítili jsme společně Prahu a nyní nastal čas rozsvítit i váš domov. Hitrádio City vám pomůže s přípravou na letošní Vánoce. Dárky, cukroví, kapr, řízky, salát, výzdoba, jmelí, stromek….je toho hodně, co musíme všichni zařídit :). Vánoční stromek však nechte na nás. U nás ho vyhrajete a my vám ho přivezeme až domů. 

O vánoční stromky s dovozem hrajeme na Hitrádiu City 2x denně v týdnu od 9. do 13. prosince. Jakmile uslyšíte výherní vánoční song, na který vás vždy upozorní moderátor, volejte naši bezplatnou telefonní linku 800937937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, vánoční stromeček je váš. Ke stromku navíc vyhrajte poukaz v hodnotě 2.000 korun  od partnera soutěže Zaslat.cz a dva hrnky Hitrádia City na kafe, čaj nebo ještě lépe svařák a punč.

Vánoční stromky věnovala do soutěže Jahodárna Vraňany – farmářské nákupní centrum s celoročním provozem. Jahodárna Vraňany pro vás vybírá ty nejkvalitnější vánoční stromečky jako jsou jedličky, smrčky a borovice různých velikostí. Dále nabízí dekorace, jmelí, vánoční svícny a věnce, které vám rádi vyrobí přímo na míru. Přijďte se osobně podívat na pestrou nabídku tipů na vánoční dárky, nejen dekorační, oblíbené ,,jedlé” dárky jako medy, džemy, sirupy, čaje atd. K Vánocům patří i květiny. Můžete zde vybírat ze široké nabídky vánočních hvězd různých velikostí a barev. Pořídíte zde i nejsladší jablíčka na váš vánoční stůl, nejchutnější vraňanské brambory na bramborový salát, úžasná ovocná vína, i nealkoholická pro děti. Jahodárna Vraňany je jen 20 minut od Prahy a těší se na vaši návštěvu.

K Vánocům patří i posílání dárků balíky. Pokud potřebujete zaslat balík, vzpomeňte si na Zaslat.cz – nejvýhodnější doručení balíků z domova. Balíky u vás doma vyzvedne a spolehlivě doručí. S balíkem se nemusíte nikam tahat a ve frontách čekat. Na Zaslat.cz si vyberete přepravce podle toho, co zrovna potřebujete. Zaslat rychleji? Zaslat levněji? Zaslat dnes nebo až zítra? Zaslat do zahraničí? Zaslat více balíků najednou? Vyberte si přepravu, která vám vyhovuje nejvíce.